Головна » Гостьова книга [ Додати запис ]

Сторінки: 1
Показано 1-2 з 2 повідомлень
0   Спам
2. Богдан   (31.10.2013 10:08:43) E-mail
Любий Перегонівський НВК! У мене минув перший модуль(чверть),який я ,тьфу-тьфу-тьфу, успішно закінчив. Було важко,але в процесі роботи я дещо відмітив. Я став грамотно та (майже) без помилок писати реферати, мені вдавалось майже відразу вловлювати суть нової теми з вищої математики, у мене найкращі у групі знання з англійської мови, я навчився аналізувати різні історичні події,і тд. і тп. Але усього цього без певної бази ніколи не було б! Я хочу сказати спасибі усьому пед-колективу Перегонівського НВК та тим хто мене навчав! Без вас,вашої допомоги,настанов я б не мав того.чого зараз маю!
Богдан.
P.S. наперед вибачаюсь за граматичні та орфограхвічні помилки))))

+1   Спам
1. Козак Валерія   (06.10.2013 13:02:22) E-mail
Дорогі, кохані, мої вчителі!
У п"ятницю вранці я прокинулася з відчуттям, що мені чогось не вистачає, але тільки зараз зрозуміла, чого саме. Шкільна лінійка,біганина за вчителями: кожен клас намагається першим поздоровити улюбленого, радісні обличчя, в очікуванні пропустити хоча б перший урок - це все невід"ємні елементи цього свята.
Живучи на доволі великій відстані від Вас, я все одно не забуваю, ті дні, проведені поряд з вами. До сих пір я помічаю щось схоже у перехожих і відразу згадую про Вас. Мені неймовірно приємно, коли хтось з батьків переказує вітання від вас.
Дуже хочеться, щоб так було завжди, щоб Ваші посмішки ніколи не зникали з облич, сяючі, мов зірочки, очі не згасали, а дитяча, учнівська любов та повага були вічними...
Від себе особисто та всього свого класу поздоровляю вас, Дорогі Вчителі, з цим прекрасним святом!!!

P.S. завжди ваша Лєра*

1-2

Ім`я *:
Email *:
WWW:
Усі смайли
Код *: