Головна » 2017 » Грудень » 14 » Акція «16 днів проти насильства»
07:25:49
Акція «16 днів проти насильства»

Протягом листопада-грудня 2017 року згідно плану відділу освіти, молоді та спорту Голованівської РДА в НВК пройшла акція «16 днів проти насильства». Вчитель образотворчого мистецтва Пацай С.П. провела конкурс малюнків на тему: «Ми проти насильства».

Психолог НВК в 10 класі провела анкетування «Форми та види насильства», у 6-Б класі заняття «Світ без насильства». Соціальний педагог Голобородько Л.І. з учнями 7-8 класів провела вправу: «Мої цінності» та анкетування «Поширення та форми насильства у школі», «Попередження сексуального насильства над дітьми» (7-А). 

В рамках цієї акції з 4 грудня по 8 грудня пройшов тиждень права, який підготували та провели вчитель правознавства Довгополов В.О., соціальний педагог Голобородько Л.І., психолог Бербега Л.В., класні керівники 1-11 класів, педагог-організатор Горбатюк Л.В. 

Протягом тижня учні 10 класу взяли участь у вікторині «Чи знаю я закони»; учні 5-7 класів малювали малюнки на тему: «Порушення правил, прав і законів у казках» та «Я маю право». Відбулася година спілкування «Декларація прав людини – права та обов’язки кожного у 11 класі»; учні 5-8 класів на виховних годинах спілкувалися на тему «Знай свої права». «Правовий букварик» переглянули учні 1-4 класів. Було проведено анкетування учнів 9-10 класів «Поширені форми насильства» та анкетування учнів 5-11 класів «Відповідальність неповнолітніх», розгадування кросвордів, ребусів на правову тематику. 

Переглядів: 196 | Додав: yaroslav_zhabchits | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar