Головна » 2017 » Грудень » 22 » Батьківські збори в 11 класі (21.12.2017)
Батьківські збори в 11 класі (21.12.2017)

21.12.2017 року  в НВК відбулися батьківські збори  в 11 класі на тему : «Роль сімۥї  у розвитку моральних якостей дитини».

Порядок денний зборів був такий: 1.Роль сім’ї  у розвитку моральних  якостей дитини 2.Пробне ЗНО. 3. Про  закінчення І семестру . 4. Різне.

Класний керівник Ставніченко Л.А. виступила по першому питанню, де  розкрила роль сімۥї у розвитку моральних якостей дитини.

Заступник директора НВК  Жабчіц В.С. та класний керівник Ставніченко Л.А. ознайомили батьків з термінами реєстрації на  пробне ЗНО та його вартістю, звернули увагу на обов’язковість проходження пробного ЗНО, так як це дисциплінує дітей і дає можливість побувати  в реальній атмосфері ЗНО.

Вчитель української мови  Кімлик Т.І. ознайомила  присутніх  з особливостями ЗНО з української мови та літератури.

На батьківських зборах виступила  педагог-організатор Горбатюк Л.В. про участь учнів у позаурочний час та позашкільних заходах.

Переглядів: 89 | Додав: yaroslav_zhabchits | Рейтинг: 0.0/0