Головна » 2018 » Грудень » 29 » Батьківські збори в 11 класі по ЗНО-2019 (26.12.2018)
Батьківські збори в 11 класі по ЗНО-2019 (26.12.2018)

26 грудня 2018 року в Перегонівському НВК відбулися батьківські збори з питань проведення ЗНО у 2019 році для батьків одинадцятикласників. На збори були запрошені адміністрація, вчителі-предметники, батьки та учні.

Заступник директора НВК з навчально-виховної роботи Жабчіц В.С.  детально ознайомила всіх присутніх з нормативно-правовою базою, календарем та особливостями проведення ЗНО-2019. Валентина Степанівна звернула увагу на те, що в НВК існує система роботи вчителів по підготовці учнів до зовнішнього незалежного оцінювання, постійно проводиться повторення вивченого матеріалу, учні виконують зразки тестових завдань та обговорюють їх разом з учителями.

Координатор з питань реєстрації учнів на ЗНО Жабчіц Я.В. звернув увагу присутніх на участь випускників у пробному ЗНО, визначив терміни реєстрації та проведення тестування у 2019 році. Також було надано рекомендації для учнів та батьків щодо ознайомлення з правилами прийому у вищі навчальні заклади та визначення предметів для тестування відповідно до обраної спеціальності.

Вчителі Гришковець Л.Г. та Ставніченко Л.А., які викладають предмети в 11 класі, у своїх виступах звернули увагу на систему підготовки до ЗНО, надали поради щодо повторення матеріалу за 5-10 класи, запропонували тренуватися розв’язувати тести, які пропонуються для абітурієнтів on-line.

Переглядів: 32 | Додав: yaroslav_zhabchits | Рейтинг: 0.0/0