Головна » 2017 » Листопад » 28 » День Гідності і Свободи (21.11.2017)
День Гідності і Свободи (21.11.2017)

21 листопада на базі НВК «Перегонівська загальноосвітня школа 1-3 ступенів – ДНЗ» відбувся районний захід до Дня Гідності і Свободи.

На святі були присутні: заступник голови районної ради Рокочук Д.С., представники організацій, установ, закладів району, молодь, учасники АТО Кімлик В.Г., Джуган І.М., Олійник А.В., Канайкін М.В., волонтер села Швець Н.В.

На заході прозвучали патріотичні пісні у виконанні Почеренюка С.О., Кашієвої Н.О., Деружинського С.В., Грановського О.М.

Хореографічний колектив (керівник Рибачок О.М.) виконав таночок з прапорами. Учасники заходу переглянули відео презентацію «Революція гідності».

До присутніх звернулися заступник голови районної ради Рокочук Д.С. Волонтер села Швець Н.О. подякувала учням та вчителям за допомогу солдатам, які перебувають у зоні АТО та вручила школі медаль «Волонтер України за покликом душі».

Вели захід учні 11 класу Костенко Максим та Голобородько Вікторія. Після урочистої частини учасники заходу поклали квіти до могили Невідомого солдата, вшанувавши пам’ять героїв Небесної сотні.

Переглядів: 45 | Додав: yaroslav_zhabchits | Рейтинг: 5.0/1