Головна » 2017 » Жовтень » 6 » День працівника освіти в НВК (29.09.2017)
День працівника освіти в НВК (29.09.2017)

29 вересня 2017 року традиційно учнівський колектив вітав працівників НВК з професійним святом.

В актовій залі відбулася святкова лінійка, на яку були запрошені всі працівники НВК та вчителі-пенсіонери.

Ведучі Костенко Максим, Голобородько Вікторія, Заскальнюк Анастасія та Манілець Вікторія вітали освітян зі святом та запрошували до виступу юних артистів. Присутніх вітали любителі гуртового співу, дитячий духовий оркестр, танцювальний колектив, вокалісти Пірожак Д., Ткачук Д., Ковальчук Д., Кіснічан А., Пузанкова К.., Горбатюк І. та вчитель музики Почеренюк С.О..

Зі святом привітала педагогі директор НВК Баранова К.К. та вручила нагороди вчителям.

З ініціативи активу школи в цей день було проведено день самоврядування. Учні 9-11 класів спробували себе у ролі вчителів та проводили уроки.

Переглядів: 63 | Додав: yaroslav_zhabchits | Рейтинг: 0.0/0