Головна » 2012 » Жовтень » 6 » День працівників освіти
День працівників освіти

5 жовтня 2012 року в Перегонівському НВК відбувалися заходи присвячені Дню працівників освіти. Розпочалося святкування урочистою лінійкою, де учителів привітала директор НВК Баранова К.К..

Також на лінійці педагогів порадували піснями та віршами учні початкової та середньої ланки. Звучали композиції у виконанні духового оркестру під керівництвом Л.А. Лободюка.

Після лінійки відбувся святковий концерт, який підготували учні 8-11 класів.

Члени гуртка «Юний репортер» під керівництвом Л.В. Бербеги оформили святкову стінгазету.

Також у рамках святкування відбувся день учнівського самоврядування, під час якого учні намагалися допомогти вчителям та спробувати виконувати їх обов’язки. «Новим» директором було обрано учня  10-А класу Клименка Олександра.

Роль заступника директора з навчально-виховної роботи виконувала учениця 10-Б класу Лисенко Ірина, а з виховної роботи – Рибачок Юлія (8-А клас).

Святкування Дня учителя пройшло на високому рівні. Чудовий настрій і заряд енергії отримали працівники школи від сяючих очей учнів та їх посмішок.

Переглядів: 384 | Додав: perehonivskiy_nvk | Рейтинг: 5.0/1