Головна » 2018 » Березень » 5 » Година психолога із учнями 11 класу.
Година психолога із учнями 11 класу.

20 лютого 2018 року  в кабінеті інформатики  була проведена година психолога із учнями 11 класу.

Шкільний психолог Бербега Л.В підготувала пізнавальне заняття на тему «Я маю ціль і здолаю вершину» метою якого було правильно мотивувати себе на досягненні успіху, навчитися вільно володіти собою і бути впевненим у собі. Лариса Володимирівна доступно пояснила, що таке стрес і як його подолати.

Учні самостійно визначали позитивні і негативні сторони стресу. На занятті було чимало цікавих методів роботи: гра «Клубочок», тест на стресостійкість, пояснювали, що для них означає ЗНО «ЗНО – це….»
В кінці години учні послухали повчальну притчу і, розмірковуючи над почутим, радісно пішли додому…

Переглядів: 61 | Додав: larisagor74 | Рейтинг: 0.0/0