Головна » 2014 » Листопад » 10 » Лінійка до Дня української писемності та мови (10.11.2014)
Лінійка до Дня української писемності та мови (10.11.2014)

10 листопада 2014 року в актовій залі Перегонівського НВК відбулася лінійка, присвячена Дню української писемності та мови.

Традиційно це свято відзначається в Україні 9 листопада, яке було офіційно впроваджено 9 листопада 1997 року. За православним календарем – це день вшанування памяті Преподобного Нестора Літописця.

Лінійка розпочалася словами:

«Хай рідна мова – сили набира,
Свята і чиста мова материнська.
І ось для свята вже прийшла пора
Нехай лунає мова материнська»

Учні намагалися знайти відповіді такі питання: коли і як народилася слов’янська писемність, абетка і чи мали наші предки до цього інші писемні знаки.

За допомогою слайдів презентації показали найцікавіші факти з історії виникнення письма, протягом чого учні виконували вірші та пісні.

Завершилася лінійка тим, що директор НВК Баранова К.К. та бібліотекар нагородили кращих учнів, які взяли активну участь в заходах, які проводилися в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек.

Переглядів: 603 | Додав: perehonivskiy_nvk | Рейтинг: 0.0/0