Головна » 2018 » Березень » 15 » Методична декада. Районний семінар учителів початкових класів
Методична декада. Районний семінар учителів початкових класів

14 березня 2018 року в НВК відбувся  районний семінар учителів початкових класів на тему: "Творча  майстерня  великого педагога". Мета семінару - ознайомити учителів початкових класів з педагогічною спадщиною В.О.Сухомлинського як життєдайним і воістину невичерпним джерелом ідей, досвіду, натхнення.

Розпочався семінар з ранкової зустрічі, де гості вказали, з яким  настроєм завітали до творчої майстерні. Члени методичного об'єднання учителів початкових класів, використавши прийом "коло вибору", показали вирішення проблеми компетентнісного підходу.

У теоретичній частині семінару голова МО Ладика В.В., вчитель вищої категорії, виступила з доповіддю "Компетентний учитель-компетентний учень", під час якої розкрила основні проблеми освіти ІІІ тисячоліття, вказала на  ключові компетентності вчителя та учня.

Онищук О.М.підготувала для обговорення основні положення нового Державного стандарту початкової освіти.

Практичну частину семінару розпочала учитель вищої категорії Баранова І.О. майстер-класом "Школа під голубим небом". Учасники семінару працювали над впровадженням ідей В.Сухомлинського у поєднанні з новітніми технологіями, елементами критичного мислення, використовуючи методи "Ромашка Блума", "Шість капелюхів", "Коло на воді","Асоціативний кущ","Сенкан","Закінчи речення", гра "Вгадай мелодію" за допомогою онлайн сервісу Learnin apps.

Присутні були запрошені на виховний захід, представлений дослідницьким проектом, "Серце віддаю дітям". Його провела вихователь ГПД Рибачок О.М. з учнями 4 класу. Учасники проекту показали, як творчість В.Сухомлинського впливає на дитину та її поведінку.

Закінчився семінар підведенням підсумків, де вчитель вищої категорії Томченко Н.П. презентувала роботу МО вчителів початкових класів нашого закладу.

Переглядів: 43 | Додав: larisagor74 | Рейтинг: 0.0/0