Головна » 2018 » Березень » 27 » Методична декада. Спортивні змагання ( 23.03.2018)
Методична декада. Спортивні змагання ( 23.03.2018)

Фізичне виховання школярів є одним із напрямів всебічного розвитку особистості. Цей напрям, як і інші складові виховання (моральне, розумове, трудове, естетичне) успішно реалізовується у нашому НВК.

Завдяки вчителям фізичного виховання  Грановського О.М., Теліжняка О.М. досить часто  відбуваються спортивні змагання, товариські зустрічі між учнями та вчителями, турніри з футболу, волейболу, баскетболу, футзалу.

Минулого тижня в п’ятницю 23 березня в спортивній залі НВК відбулися змагання з волейболу між командами вчителів і учнів НВК.

З рахунком 2:0 завершилися змагання на користь команди вчителів.

Всі були раді вітати своїх вчителів, які  показали свою майстерність та вправність.

Переглядів: 28 | Додав: larisagor74 | Рейтинг: 0.0/0