Головна » 2018 » Квітень » 3 » Методична декада .Свято поезії.
Методична декада .Свято поезії.

Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі.

Саме такими словами ведучі відкрили Свято поезії.  Ці поетичні рядки геніальної української поетеси Ліни Костенко гармонійно вплелися в музично-поетичну композицію заходу підготовлену вчителем зарубіжної літератури  Новіковою О.О.

На свято запросили вчителя музики Лободюка Леоніда Андрійовича, людину , яка пише не лише поезію, а й музику до неї.

Бібліотекар НВК  Олійник К.Ф. підготувала та презентувала книжкову виставку.

Прекрасним доповненням до  цієї зворушливої зустрічі став музичний виступ Почеренюка Сергія Олександровича, вчителя музики, та учениць  Пірожак Дар’ї ( 8 клас),  Симоненко Діани, Кривої Тетяни(9 клас) .

У їх виконанні прозвучали  добре знайомі кожному пісні І. Франка , М. Мозгового, Л. Костенко.

Учні  взяли активну участь у конкурсі «Вогонь поезії не згасне».

Переможцями конкурсу стали учні:

Бербега Роксолана( 5 клас) – І місце;

Алійчук Анна(6-А), Пашенюк Ростислав (8 клас)- ІІ місце;

Сердюк Олена, Левандовський Іван, Найда Георгій ( 7-А клас)- ІІІ місце.

Хочеться сказати, що день поезії  дійсно вдався і став незабутнім. Присутні   поринули у світ високих почуттів на святі Поезії, Любові, Вірності , Кохання …

Переглядів: 139 | Додав: larisagor74 | Рейтинг: 0.0/0