Головна » 2018 » Березень » 27 » Методична декада. Виховна година у 4 класі (23.03.2018)
Методична декада. Виховна година у 4 класі (23.03.2018)

23 березня бібліотекар Олійник К.Ф. з учителем Томченко Н.П. провели з учнями 4 класу виховну годину "Толерантність та вихованість завжди поруч ідуть" ( за мотивами казок В.О.Сухомлинського).

Метою заходу  було мотивувати виявлення ціннісного ставлення до інших людей, спонукати до доброзичливості, чуйності, взаємодопомоги, людяності, терпимості і небайдужості.

Діти гарно читали вірші про толерантність, активно працювали в групах над завданнями,  робили аналіз прочитаних казок  В.О.Сухомлинського.

За активну  участь, змістовні відповіді дітям вручили кольорові листочки, на яких вони написали риси толерантності, а згодом прикрасили дерево толерантності.

Переглядів: 65 | Додав: larisagor74 | Рейтинг: 0.0/0