Головна » 2018 » Березень » 26 » Методична декада. Виховна година в 6-Б класі
Методична декада. Виховна година в 6-Б класі

22 березня 2018 року класний керівник 6-Б класу Кампова Л.А. разом з психологом НВК  Бербегою Л.В. та бібліотекарем Олійник К.Ф. провела з учнями виховну годину на тему "Толерантність" з використанням елементів тренінгу та презентації  про життя і творчість В.О. Сухомлинського.

Класний керівник використала під час заняття різні види роботи: "Асоціативний ряд", "Гронування"; вправи "Найдорожчий скарб","Найкраща риса", "Долоньки", "Повітряні кульки","Пофантазуймо", "Риси характеру свого друга"; ігри "Згоден-незгоден", "Складання слів із розсипанок", "В народі кажуть", "Зроби добру справу".

Бібліотекар  Олійник К.Ф. ознайомила учнів з виставкою творів В.О.Сухомлинського та провела бесіду про добро і зло з використанням різних ситуацій толерантного спілкування.

Психолог Бербега Л.В. провела з дітьми тест "Чи толерантна ти людина?" та проаналізувала результати.

Переглядів: 30 | Додав: larisagor74 | Рейтинг: 0.0/0