Головна » 2017 » Вересень » 29 » Міжнародний день людей похилого віку (28.09.2017)
Міжнародний день людей похилого віку (28.09.2017)

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана.

Напередодні свята в НВК була проведена акція «Милосердя». Учні відвідували ветеранів праці, людей похилого віку, вчителів-пенсіонерів спілкувалися та надавали посильні допомогу.

28 вересня 2017року учні 4 класу разом з музичним керівником Лободюком Л.А. та педагогом-організатором Горбатюк Л.В. завітали в стаціонарне відділення с. Перегонівка територіального центру соціального обслуговування Голованівського району з святковим концертом та осінніми квітами.

Одинокі, проте не забуті, дідусі та бабусі  радо зустрічали дітей та подякували за увагу.

Переглядів: 82 | Додав: yaroslav_zhabchits | Рейтинг: 0.0/0