Головна » 2018 » Січень » 9 » Новорічні ранки у ДНЗ
Новорічні ранки у ДНЗ

Наприкінці грудня в НВК згідно графіка відбулися Новорічні свята.

Новорічне свято – це без сумніву, довгоочікувана казка для всіх дорослих і дітей. Напередодні вихованці школи та їх батьки дружно готувалися до них: прикрашали класні кімнати сніжинками та гірляндами, власноруч виготовляли новорічні іграшки та новорічні костюми.

Першими святкували Новорічне свято вихованці ДНЗ 27 грудня 2017 року в актовій залі. У яскравих новорічних костюмах діти кружляли хороводи, співали пісні, розповідали вірші біля святково прибраної ялинки.

У створенні святкової атмосфери потурбувалися заступник директора НВК з дошкільної освіти Тисак О.В., вихователі Задорожня Л.А. (2-га молодші група), Середа Н.А. (середня група),   Захарук Н.О. (старша група), Лобода Т.М., керівник хореографічного гуртка Рибачок О.М. та музичний керівник Почеренюк С.О.

Переглядів: 67 | Додав: larisagor74 | Рейтинг: 0.0/0