Головна » 2018 » Січень » 9 » Новорічний вечір для старшокласників
Новорічний вечір для старшокласників

28 грудня  день для старшокласників у актовій залі відбувся новорічний вечір.

Він складався з безліч яскравих моментів, які сприймалися глядачами на одному диханні і сприяли чудовому настрою в залі. Вели новорічну програму учні 11 класу Голобородько Вікторія та Заскальнюк Анастасія.

У виконанні Колійчук Мар’яни (11 клас), Божко Богдана (8 клас), Микитюк Влади (8 клас), Курбатової Анастасії (11 клас), Пірожак Дарії (8 клас), Кривої Тетяни (9 клас), Симоненко Діани (9 клас), Заскальнюк Анастасії (11 клас) прозвучали новорічні пісні. А учні 10 класу, 11 класу і 8 класу дивували глядачів цікавими інсценівками. Одинадцятикласниці порадували ритмічним танцем.

Роль Діда Мороза та Снігурочки зіграли Брагінець Дмитро та Крива Анастасія (10 клас).На вечері вони були господарями та проводили різноманітні конкурси.

Переглядів: 84 | Додав: larisagor74 | Рейтинг: 0.0/0