Головна » 2017 » Листопад » 29 » Обласний чемпіонат з інтелектуальної гри "Брейн-ринг" (26.11.2017)
07:30:45
Обласний чемпіонат з інтелектуальної гри "Брейн-ринг" (26.11.2017)

26 листопада 2017 року в Кіровоградському обласному центрі дитячої та юнацької творчості відбувся обласний чемпіонат з інтелектуальної гри «Брейн-ринг».

Вихованці гуртка інтелектуальний клуб «Ніка» Побузького ЦДЮТ (керівник Жабчіц Я.В.), учні 10-11 класів нашого НВК вперше брали участь в даній грі у складі команди «Dream Team».

Капітан команди Костенко Максим та його вірні помічниці Голобородько Вікторія, Крива Анастасія, Заскальнюк Анастасія, Манілець Вікторія та Юрченко Юлія продемонстрували високий рівень освідченості та ерудиції. В підсумку, подолавши два групові етапи, наша «Dream Team» змогла кваліфікуватися до чвертьфіналу, який впевнено виграли. На жаль, півфінал було програно, а в «бою» за ІІІ місце ми поступилися лише на останньому запитанні.

Маса вражень та емоцій, досвіду та натхнення, ерудиції та інтелекту, п’ять переможних, один нічийний та три програних «бої» дали можливість здобути 4 загальнокомандне місце в чемпіонаті, що є дуже гарним результатом.

І хоча дану інтелектуальну «сторінку» вже прочитано, та ми будемо наполегливо готуватися і з нетерпінням чекатимемо наступної: обласного чемпіонату з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?», який відбудеться в лютому 2018 року.

Ще раз дякуємо Побузькому ЦДЮТ за організацію поїздки та можливість участі в даному заході.

Переглядів: 107 | Додав: yaroslav_zhabchits | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar