Головна » 2018 » Лютий » 10 » Профілактичні бесіди ( 08.02.2018)
Профілактичні бесіди ( 08.02.2018)

08.02.2018 року в НВК    для  учнів 5-8 класів були проведені бесіди спеціалістами державних установ Голованівського району.

Спеціалісти РЦСССДН  Трушнікова  І.І та Іванчишина Н.І. провели бесіду на тему: «Шкідливі звички та їх наслідки».

Лікар-дерматовенеролог районної лікарні Брижатюк О.В. розповіла про профілактику ВІЛ-інфекції/СНІДу і  про заходи запобігання ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим вірусним захворюванням.

Про кримінальну та адміністративну відповідальність дітей та батьків,  про насилля в сім’ї проінформувала  інспектор з інформаційної підтримки Голованівського ВПГУНП, старший лейтенант поліції Шеремет Анна Сергіївна .

Провідний інспектор Голованівського РВ Управління ДНС України  у Кіровоградській області, старший лейтенант служби цивільного захисту Юхимець О.В., провів  інформаційно-профілактичну бесіду, щодо правил поведінки на льоду, а також про заборону виходу на лід в період відлиги.

Учні  уважно слухали  бесіди та активно відповідали на запитання .

Переглядів: 50 | Додав: larisagor74 | Рейтинг: 5.0/1