Головна » 2018 » Січень » 26 » Районний семінар-практикум вчителів математики (26.01.2018)
13:15:13
Районний семінар-практикум вчителів математики (26.01.2018)

Згідно з планом роботи відділу освіти, молоді та спорту Голованівської РДА 26 січня 2018 року на базі Перегонівського НВК відбувся районний семінар-практикум вчителів математики.

Закалашнюк А.А., методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, розпочала засідання з підведення підсумків ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад, аналізу участі навчальними закладами в різноманітних конкурсах. Медведчук М.П., голова районного методичного об’єднання вчителів математики, звернула увагу присутніх на особливостях проведення державної підсумкової атестації у 9 класах та підготовці учнів до ЗНО у 2018 році.

В ході проведення семінару учитель Жабчіц В.С., спеціаліст вищої категорії, «Старший вчитель», провела урок з геометрії на тему: «Властивості паралельних прямих». Учні 7-Б класу узагальнили знання про кути та способи їх знаходження, сформували навички і вміння практичного використання набутих теоретичних знань, знаходили раціональні шляхи для розв’язування практичних задач.

Учитель Ставніченко Л.А., спеціаліст вищої категорії, «Старший вчитель», поділилася з присутніми досвідом розв’язування на уроках математики компетентнісних задач на тему: «Відсоткові розрахунки. Пропорційний поділ».

Учитель Жабчіц Я.В., спеціаліст другої категорії, провів позакласний виховний захід для учасників семінару, на якому учасники семінару ще раз перевірили свої уміння та отримали масу позитивних емоцій.

Після проведення уроків та заходів учасники семінару здійснили їх обговорення та внесли пропозиції щодо роботи методичного об’єднання до кінця навчального року.

Переглядів: 146 | Додав: yaroslav_zhabchits | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar