Головна » 2018 » Лютий » 22 » Районний семінар вчителів англійської мови (21.02.2018)
Районний семінар вчителів англійської мови (21.02.2018)

21 лютого в Перегонівському НВК відбувся семінар-практикум учителів іноземної мови на тему "ЗНО-2018".

Вчитель Ткачук Н.М. провела майстер-клас в 11 класі, де показала алгоритм підготовки учнів до ЗНО. Діти виконували тестові завдання із розділу "Читання". Також до роботи були залучені і вчителі. Виконуючи завдання, учні показали високий рівень підготовки до ЗНО.

Другий урок в 11 класі був на тему: "Cила миру". Проведений урок є частиною проекту, який започаткувала всесвітня організація UNICEF в партнерстві UNESCO. Мета проекту і уроку - пропагування миру по всьому світі. Проблема мирних відносин є однією з найважливіших на сьогоднішній день. На уроці учні показали своє вміння спілкуватися іноземною мовою та співпрацювати в групах, критично миcлити та креативно підходити до вирішення проблем.

Переглядів: 121 | Додав: yaroslav_zhabchits | Рейтинг: 0.0/0