Головна » 2017 » Травень » 29 » Свято Останнього дзвінка (26.05.2017)
Свято Останнього дзвінка (26.05.2017)

26 травня в НВК відбулося свято Останнього дзвінка.

Для когось це довгоочікувана мить, що дала початок відпочинку, а для випускників це були останні хвилини перебування в рідній школі. Весели і водночас сумне свято зібрало велику кількість учнів, учителів, батьків та гостей.

Першою привітала усіх присутніх директор НВК Баранова К.К. та вручила переможцям олімпіад та конкурсів нагороди.

На свято завітали: сільський голова Козак В.В., менеджер компанії «Кернел» Малющак О.І., директор СФГ «Славутич» Кравчук І.П., який привітав випускників.

З найкращими побажаннями виступила перша вчителька Томченко Н.П., а від батьків – Бербега О.В. та Бербега Л.В., благословивши дітей короваєм і зерном.

Також випускників привітали веселими віршиками першокласники, а танцювальний колектив – запальним українським таночком.

В свою чергу випускники гарними словами подякували школі, вчителям та подарували пісню і танець.

Останній дзвінок пролунав у виконанні учня 11 класу Бербеги В. та учениці 1-Б класу Безреброї В.

Згадавши народні традиції, випускники пройшли до школи через коридор із вишитих рушників.

Переглядів: 118 | Додав: yaroslav_zhabchits | Рейтинг: 0.0/0