Головна » 2018 » Червень » 13 » Свято Останнього дзвінка ( 31.05.2018)
Свято Останнього дзвінка ( 31.05.2018)

Промайнув ще один навчальний рік і ніжна мелодія шкільного дзвінка запросила школярів на урочисту лінійку.

31 травня 2018 року на шкільному подвір’ї зібралися учні, вчителі, вчителі-пенсіонери , гості.

Під звуки зворушливої музики 12 випускників разом із першою вчителькою Руденко Л.Н.    вишикувалися  на урочисту лінійку.

Першою привітала усіх присутніх зі святом  директор НВК Баранова К.К.

Гарні побажання прозвучали  від першої вчительки Руденко Л.Н..  Від компанії «Кернел» виступила  та вручила подарунки   Піддубняк Д.В.

В свою чергу привітали випускників першокласники  та вихованці хореографічного колективу «Ятраночка» .

Випускники подякували вчителям, подарували присутнім зворушливі пісні та запальний танець.

Останній дзвінок пролунав із рук випускника Андрущенка Миколи та першокласника Шевчука Дмитра.

Переглядів: 45 | Додав: larisagor74 | Рейтинг: 0.0/0