Головна » 2017 » Вересень » 21 » Свято Першого дзвінка (01.09.2017)
Свято Першого дзвінка (01.09.2017)

1 вересня 2017 року в НВК відбулося свято Першого дзвінка.

Воно було особливо хвилююче, для тих, хто вперше переступив шкільний поріг. Цього року поведе в Країну Знань перша вчителька Ладика Валентина Володимирівна 17 першокласників : 10 хлопчиків та 7 дівчаток.

З привітаннями та настановами до школярів звернулася директор НВК Баранова К.К. та вручила Похвальні листи відмінникам.

Від компанії "Кернел" привітала першокласників фахівець по земельних та соціальних питаннях Піддубняк Д.В., вручивши подарунки.

Одинадцятикласники зустрічали з короваєм першокласників, вітали їх гарними словами, ділилися порадами.

Незабутньо і зворушливо звучали з вуст найменших учнів вірші та пісня першокласників.

Перший дзвінок пролунав у виконанні учня 11 класу Костенка Максима та учня 1 класу Тарасова Тимура.

Ведучими свята були учні 10 класу Крива Анастасія та Сорочинська Катерина.

Після уроку класними керівниками було проведено перший урок "Поважаю європейські цінності – будую сучасну Україну".

Переглядів: 105 | Додав: yaroslav_zhabchits | Рейтинг: 0.0/0