Головна » 2018 » Червень » 24 » Табір "Ятраночка"
Табір "Ятраночка"

З метою організації дозвілля та відпочинку учнів  НВК  було створено пришкільний табір відпочинку з денним перебуванням «Ятраночка», який працював з 01 червня по 20 червня 2018 року.

В таборі було охоплено літнім відпочинком  – 138 учнів.

Діти з великим задоволенням приходили кожен день у табір, де їх привітно зустрічали вихователі.

Усю виховну роботу табору колектив спрямовував на те, щоб допомогти дітям розкрити свої творчі здібності, позбавитися комплексів, допомогти дітям порозумітися між собою, пізнати один одного краще.

Відпочинок у таборі «Ятраночка»  сподобався дітям, адже кожного дня були нові завдання, нові свята, змагання та конкурси.

Діти отримали безліч неймовірних вражень та  яскравих емоцій, які будуть супроводжувати їх все літо.

Переглядів: 35 | Додав: larisagor74 | Рейтинг: 0.0/0