Головна » 2018 » Березень » 19 » Тематичний турнір з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття!» (16.03.2018)
07:56:16
Тематичний турнір з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття!» (16.03.2018)

16 березня 2018 року в Перегонівському НВК відбувся тематичний турнір з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття!».

В грі взяли участь 8 команд учнівських колективів 5-11 класів (хоча спочатку планувалося провести серед учнів 7-11 класів) та 1 команда педагогічних працівників. Юні і досвідчені інтелектуали показали високий рівень ерудиції та освіченості, логіки,  нестандартного мислення та вміння працювати в командах.

Кожен із турів включав запитання на логічне мислення та вміння знаходити приховані взаємозв'язки між загальновідомими фактами, подіями та особами, а не просто на репродуктивне відтворення інформації. Окрім класичних запитань, учасники інтелектуальної гри відкрили для себе цікаві за формою запитання: «Чорна скринька» та запитання з роздатковими матеріалами.

Після 2 турів в 24 запитання ми отримали такі результати: перемогу серед учнів здобула команда 11 класу «Максимум» (15 залікових пунктів), другими фінішували мрійники з 10 класу «Dream Team» (14 балів), а третіми стали «Хлюпики» з 7-Б класу (11 балів). Всі учасники отримали масу вражень та заряд позитивних емоцій.

Дякуємо за можливість провести гру та наданий пакет запитань методисту НМЛ виховної роботи і формування культури здоров’я КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» Сергію Миколайовичу Пляці.

Провів даний захід в НВК учитель інформатики, керівник гуртка «Інтелектуальний клуб «Ніка»» Жабчіц Я.В..

Ми не зупиняємося! Вперед, інтелектуали!

Переглядів: 42 | Додав: yaroslav_zhabchits | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar