Головна » 2017 » Вересень » 21 » Тиждень безпеки життєдіяльності на тему: « Ми – за безпеку руху» (11-15.09.2017)

З 11 по 15 вересня згідно плану роботи в НВК пройшов тиждень безпеки життєдіяльності на тему: «Ми – за безпеку руху».

У 4 класі 12 вересня педагог-організатор провела конкурс на кращого знавця правил дорожнього руху. Учасники заходу повторили дорожні знаки, правила дорожнього руху, обговорили ситуації, які можуть виникнути на дорозі. Кращими знавцями стали: Підгайчук Ю., Парфенюк Д., Юрченко Є., Ясько В.

13 вересня вікторину з правил дорожнього руху «Автомобіль, дорога, пішохід» провів учитель ОБЖ Вовк С.Г. для учнів 6-б класу.

Розділивши клас на дві команди «Автомобіль» та «Пішохід», учитель перевіряв знання учнів за такими конкурсами:

1. Розминка
  2. Турнір
  3. «Швидка допомога»
  4. Розв’язання проблемних ситуацій
  5. Вікторина

Найкраще справилась із завданнями команда «Автомобіль», а серед гравців у кожній команді визначили «Найрозумнішого». У команді «Автомобіль» - Барячий Юрій, а в команді «Пішохід» - Чорноус Олександр.

14 вересня вихованці старшої групи ДНЗ на занятті з аплікації вчилися виготовляти світлофор. Вихователь Захарук Н.О. у процесі роботи розповіла, що означають кольори світлофора та його призначення.

З вихованцями середньої групи вихователь Середа Н.А. провела заняття ознайомлення з навколишнім на тему: «Безпечний рух – збереження життя».

Наймолодші вихованці ДНЗ разом з вихователем Лободою Т.М. та заступником директора НВК з дошкільної освіти Тисак О.І. мандрували пішохідним переходом до парку, повторюючи правила дорожнього руху.

Вчитель образотворчого мистецтва Пацай С.П. з учнями провела конкурс дитячого малюнка «Ми – за безпеку руху». Найактивнішими стали учні 6-б класу.

15.09 вчитель ОБЖ Степанюк Г.Д. підготувала та провела брейн-ринг на тему: «Правила дорожні повинен знати кожен» у 7-б класі. У грі змагалися команда дівчат з командою хлопців.

Виконуючи різноманітні завдання і хлопці і дівчата демонстрували свої знання з правил дорожнього руху. В результаті команди набрали однакову кількість балів.

Переглядів: 83 | Додав: yaroslav_zhabchits | Рейтинг: 0.0/0