Головна » 2018 » Листопад » 1 » Тиждень математики та інформатики в НВК (22-26.10.2018)
19:58:17
Тиждень математики та інформатики в НВК (22-26.10.2018)

З 22 по 26 жовтня 2018 року в НВК проходив тиждень математики та інформатики.

Розпочався тиждень інтелектуальним турніром «Математика чи інформатика?» для учнів 7-А класу (учитель Жабчіц Я.В.). У різноманітних конкурсах змагалися юні знавці точних наук. Незважаючи на те, що команда хлопців лідирувала майже всю гру та в фінальному конкурсі на знання таблиці множення «Телевізор» дівчата виявилися кращими і перемогли.

Протягом тижня вчитель математики Кампова Л.А. провела з математики гру-конкурс «На абордаж!» (7-Б клас), гру «Математичний бум» (8-А клас) та математичний турнір «Видатні вчені математики» (9 клас),  де були використані різні види позакласної роботи: нестандартні ситуації з ігровими моментами, з елементами змагання, історичні довідки, портрети видатних вчених-математиків, їх біографічні дані, а також відпрацьовувались навички, як у ситуації рівних можливостей вибрати вигідну стратегію поведінки, розрахувати свої сили і зробити правильний вибір, відстоювати свою точку зору.

Учитель Ставніченко Л.А. активно залучала до заходів рамках тижня учнів 5-х, 7-х та 11-го класів. Для учнів 5-тих класів вона провела гру «Математична регата», в якій  взяли участь команди 5-Б класу «Бригантина» та 5-А класу «Фортуна». Подорожуючи математичним океаном, учні відвідали «Острів чисел», «Острів цікавих задач», творчо відпочили у «Бухті відпочинку» та подолали «Хитрі рифи». До фінішу першою прибула команда «Фортуна» з перевагою у 5 балів.

Одинадцятикласники із задоволенням взяли участь у грі «Запитання для чемпіонів». За результатами відбіркового туру обирали теми «Кути», «Трикутники», «Коло», «Чотирикутники», «Рівняння» та «Веселі задачі» Сорочинська Катерина, Юрченко Юлія, Крива Анастасія. За кількістю набраних балів перемогла Крива А.

Хлопці та дівчата 7-А класу зіграли у гру «Чудова сімка». У процесі гри у дітей виробились навички зібраності, самостійності, розвинулася увага. У центрі уваги було число «7». Взявши участь у ряді конкурсів, перемогла дружба з рахунком 7:7.

В свою чергу дівчата та хлопці 8-Б класу визначали кращих в інтелектуально-розважальній грі з інформатики «Хто зверху?» (учитель Жабчіц Я.В.). Пройшовши низку конкурсів: «Бліц», «Аудіо», «Графіка», «Сортування в Інтернеті», «Дудли», «Істина та хиба», «Чоловік чи жінка?», учні показали високий рівень знань, вміння працювати в команди і отримали масу позитивних вражень.  Не дивлячись на впевнену гру юнаків, в фіналі дівчата вибороли перемогу. Якщо семикласників підвела табличка множення, то восьмикласники програли як «мильні бульбашки».

Учні 5-А класу визначали кращого знавця інформатики  в онлайн-вікторині «Комп’ютерний всесвіт!». Використовуючи елементи мобільного навчання, учні продемонстрували, що мають гарні знання, а перемогу здобула Ужвій Алевтина, другим став Підгайчук Юлій, а Гончарук Дар’я здобула третє місце.

Завершився тиждень інтелектуальною грою «Інформатик», яку для учнів 6 класу провів Бербега О.В.. В заході взяли участь команда «ІТ-шники» та «Хакери». У захопливій боротьбі, пройшовши низку цікавих конкурсів з рахунком 33-33 перемогла дружба.

Слід також відмітити активну участь в конкурсі малюнків «Математика навколо нас» учнів 5-х класів.

Дякуємо всім учням, які брали активну участь в проведенні тижня, а заплановані заході, які ми не змогли провести у зв’язку з закінчення чверті, обов’язкового проведемо повернувшись до навчання.  І як говорив видатний математик Михайло Кравчук: «Любіть Україну і математику!».

 

Переглядів: 44 | Додав: yaroslav_zhabchits | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar