Головна » 2017 » Грудень » 14 » Вечір відпочинку для старшокласників «Нумо, хлопці!» (08.12.2017)
Вечір відпочинку для старшокласників «Нумо, хлопці!» (08.12.2017)

8 грудня 2017 року в актовій залі НВК відбувся вечір відпочинку «Нумо, хлопці!», присвячений Дню Збройних Сил України.

У ньому взяли участь юнаки 9-11 класів. 11 клас представляли Костенко Максим і Андрущенко Микола, 10 клас – Брагінець Дмитро і Сорокопуд Руслан, 9 клас – Кочубій Дмитро і Бабанський Рустам. Учасники змагалися у таких конкурсах: «Інтелектуали», «Спецназівець» (віджимання від підлоги),  «Армреслінг», «Бліц-турнір», «На спритність», «Шеф кухар», «Актор» .

Вели програму вечора Курбатова Анастасія та Заскальнюк Анастасія. Своїх однокласників підтримували художніми номерами дівчата. Колодєєва Анастасія (11 кл.) та Крива Таня (9 кл.) виконали пісні.

Одинадцятикласниці виконали запальний український танець, а учні 10 класу порадували двома гумористичними сценками.

Після підрахунку балів перше м місце завоювали учні 11 класу, друге – 10 клас, третє – 9 клас.

Переглядів: 97 | Додав: yaroslav_zhabchits | Рейтинг: 0.0/0