Головна » 2018 » Червень » 24 » Випускний вечір ( 23.06.2018)
Випускний вечір ( 23.06.2018)

23 червня 2018 року в НВК    відбувся випускний бал.

Зі школою прощалися 12 випускників 2018 року.

На святі були присутні гості: голова села Козак В.В.,начальник відділу освіти, молоді та спорту Голованівської РДА Туз С.В.

Директор НВК Баранова К.К. привітала випускників із закінченням школи, побажала їм успішно вступити до ВУЗів та  вручила атестати.

За  високі досягнення у навчанні Голобородько Вікторія нагороджена золотою медаллю.

З теплими вітаннями та щирими побажаннями до випускників звернувся начальник відділу освіти молоді та спорту Голованівської РДА Туз С.В. Він  вручив Голобородько Вікторії сертифікат на отримання грошової винагороди та картку Приватбанку за досягнення у навчанні від голови Голованівської РДА Голімбієвського О.Д.

В цей вечір випускники подарували всім присутнім гарні вірші, пісні прощальний шкільний вальс,запросили на танок батьків.

За доброю традицією, перед дорогою у самостійне життя, батьки благословили дітей і вручили їм коровай .

Щирими  були вітання менших братиків і сестричок.

Свято пройшло у теплій та дружній атмосфері.

Переглядів: 97 | Додав: larisagor74 | Рейтинг: 5.0/1